Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

FILTR PRODUKTÓW

Producent
Konfiguracja złączy
Długość

Przyłącza światłowodowe

111012
10.50 PLN (Zawiera podatek VAT)
Patchcord światłowodowy, jednomodowy z końcówkami SC APC - SC APC. Rodzaj włókna: G652D Tłumienność:  ≤0,20dB Straty...
W magazynie
+

111013
11.00 PLN (Zawiera podatek VAT)
Patchcord światłowodowy, jednomodowy z końcówkami SC APC - SC APC. Rodzaj włókna: G652D Tłumienność:  ≤0,20dB Straty...
Zapytaj o dostępność
+

111014
11.50 PLN (Zawiera podatek VAT)
Patchcord światłowodowy, jednomodowy z końcówkami SC APC - SC APC. Rodzaj włókna: G652D Tłumienność:  ≤0,20dB Straty...
W magazynie
+

111015
12.50 PLN (Zawiera podatek VAT)
Patchcord światłowodowy, jednomodowy z końcówkami SC APC - SC APC. Rodzaj włókna: G652D Tłumienność:  ≤0,20dB Straty...
W magazynie
+